Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam praktik


 Na základě vašich četných dotazů jsem se rozhodla vytvořit seznam oblíbených (ne všech) praktik, které je možné u Mě zažít. Ať samostatně-ženy, muži, nebo v páru. Ostatní praktiky jsou na dohodě! Znovu chci zdůraznit, že neposkytuji klasické sexuální služby. Sexuálně i jinak sloužíš ty Mě, pro Mé pohodlí a blaho, Já tě budu ovládat, ne ty Mě !!

 

 SM je často pouhou hrou, ale může být daleko intenzivnější a mocnější.

 

ROZHODNĚ NEPODPORUJI PRAKTIKY, KTERÉ BY NEBYLY ZALOŽENY NA  DOBROVOLNOSTI A SOUHLASU OBOU STRAN. 
 

B&D – bondage a discipline (bondage – poddanství, poddajnost a dále pak svazování a výchova)
D&S – dominance a submisivita
S&M – sadismus a masochismus

 
Veškeré pomůcky, i při sebemenší manipulaci, jsou ihned po lekci čištěny dezinfekcí s expozicí do 1. minuty se spektrem účinnosti baktericidní, MRSA, virucidní (BVDV/Vaccinia), mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní. Jedná o zdravotnický materiál, tudíž riziko je minimální, až mizivé.
 
Samozřejmostí je i čištění bot, silonek, provazů a třeba i kalhotek, pokud si s nimi sedám na obličej otroka.
Na čistotě a hygieně velmi lpím, proto nejsem líná vydezinfikovat vše, čeho se při lekci dotknu.
 

 

 
Ballbusting 
- Praktika, při které paní způsobuje svému otrokovi bolest kopáním do varlat. Při silnějších kopech vede až k omdlévání otroka. Při jemnějších kopech jde však spíše o fyzický trest s prvkem ponížení. Takový to trest je na otrokovi často vykonáván např. za nedovolenou erekci, či za nedostatečné uspokojování své paní. Nemusí se však jednat jen o kopání, ale i o "drcení" varlat rukou.
 

Bondage - Orientální technika znemožňující pohyb, nebo nastavení lidského těla či jeho části, do určité polohy, včetně zavěšování. Původně orientální mučící a výchovný prostředek. Později využíván i v orientální medicíně, jako podpůrný prostředek při akupunktuře, akupresuře a orientální masáži. Rovněž používán při léčení některých psychotických a psychomotorických problémech - odstraňování některých fóbií, či pohybu. V současné době technika používaná především v sexuální oblasti pro znehybňování, při kterém se používají různé materiály, jako jsou provazy, kožené řemeny, stuhy, šátky, řetízky a řetězy, ocelová lanka, ale i tyče (nejlépe bambusové). Prostřednictvím uzlů, úvazů, smyček a zavěšování lidského těla vzniká psychická a sexuální stimulace svazované osoby, ale i vázající osoby.

CB (chastity belts) 
- Pás cudnosti - k tomu není co dodat, bylo to, je a bude. 
 
 
CBT 
- Praktika, prakticky prolínající se s ballbustingem. Cock and ball torture. SM aktivita týkající se mučení mužských pohlavních orgánů například podvazování varlat, zavěšování závaží apod.

Cross dressing 
- Oblečky, převlečky, kombinézy - prostě vše, co se týká oblečení, které nějak souvisí s fetish, sexuálním vzrušením a také, samozřejmě, s transvetismem. Mohou být latexové, gumové, kožené, ale i jiné, fantazii se meze nekladou, není malá skupina fetišistů.
 

Cunt torture 
- Mučení zaměřené na pohlavní ústrojí ženy, pochvy, pysků, poštěváku.
 

Dildo training 
- Anální praktiky, kdy jsou převážně heterosexuální muži sexuálně ponižováni ženou,pomocí umělého penisu.
 

Dogplay 
- Hrátky na Paní a psa, fenku, čubku se vším, co k tomu patří, včetně a snad i zejména výcviku k poslušnosti. Jedná se o praktiku spadající pod zoomorfii. Hra, kdy submisivní partner na sebe bere roli psa a slouží tak svému pánovi. Hojně rozšířená aplikace v BDSM.
 

Electroplay - Praktiky obsahující elektrostimulaci, za pomoci generátorů pro toto určených, kdy se prostřednictvím elektrod proudem stimulují nervové tkáně, oblíbená je stimulace pomocí elektra na varlatech, konečníku či bradavkách.

 

Facesitting - Sezení na obličeji, převážně se jedná o dušení ženkými genitáliemi, tzn. že si žena přímo sedne na obličej protějšku, ležícího na zádech a vaginou mu ubírá kyslík. Nepraktikuji nahá!!

 

Femdom 
- Ženská dominance. Žena si podmaní a ovládá muže. Rozkazuje jim a je jim vládkyní k každém směru.

 

Feminization 
- Praktiky spočívající v jakém si přetváření muže v ženu, nucené oblékání, chování apod. Účel má být v prohloubení submisivity muže.

 

Fetish 
- Praktiky zaměřené na předměty, jako obuv, latexové i spodní prádlo apod. Jakýkoliv předmět, část oděvu či těla, které se stanou předmětem vzrušení. Např. Foot fetish - fetišem jsou zde nohy. Ale fetish může být cokoliv, velice oblíbená je guma, latex, kůže, dále pak kousky oděvu, např. použité dámské kalhotky nebo i třeba fajnšmekři si potrpí na použité dámské vložky. V určitých případech se nemusí vůbec jednat o věc fyzickou, ale může to být třeba vůně, zvuk, barva nebo něco docela jiného. Je znám případ ženy, která dokázala dosáhnout orgasmu pouze při ponoření do ře
ky Vltavy. Jejím fetišem tedy byla řeka Vltava.
 

 

Foot Worship 
- Obdoba fetishe zaměřená na nohy partnera, obuté i bosé.
 

Heel torture 
- Mučení jehlovými podpatky, např. bradavek, koulí, či penisu. Většinou je tato praktika oblíbená masochistickými footfetišisty a bývá součástí tramplingu.
 

Highheel trampling 
- Specilizace tramplingu. Šlapání po nahém těle v botách na jehlových podpatcích.
 

Kandaulismus 
- Rozkoš z toho vidět svou partnerku, jak ji sexuálně zpracovává někdo jiný.

 

Masochismus - Potřeba čisté fyzické bolesti pro sexuální uspokojení. Bolest může být způsobována druhou osobou, ale i sebou samým. V takovém případě se většinou jedná spíše o sebepoškozování jež je charakteru nesexuálního. Masochismus je často (ale nikoliv nutně vždy) úzce spjat se submisivitou.

 
Malemaid - Praktika kdy je muž v roli služebné oblečen do dámského prádla.Mužská služka. Dá se řící, že je to kombinace feminizace a house boy. A samozřejmě součástí feminizace.

 

Mumifikace - Jedná se o druh bondage. „Oběť “ je zcela nahá, nohy má u sebe, ruce podél těla. Před provedením tohoto druhu bondage, se doporučuje oholení nohou, genitálií a rovněž i podpaží. Samotná mumifikace se provádí páskou, která je podobná té, co se používá v obchodě na uzeniny, tzv. potravinovou fólií. Jediné, co se musí vždy dodržet, je přísun kyslíku, tj. nechat buď nos nebo ústa volná, aby „oběť “ mohla dýchat. Samozřejmě se dá využít i zavedení různých předmětů do análního otvoru či do ženského přirození, ale to už je na domluvě mezi konkrétními účastníky. 

 

Paddling 
- Jedná se o provedení výprasku kuchyňským prkýnkem či podobným nástrojem, vyrobeným k tomuto účelu, „na holou“ zadnici.
 
 
POT - Post orgasm torture - mučení opakovanými a řízenými orgasmy.
 

 

Retifismus 
- De facto výlučně „mužská záležitost“, kdy je muž okouzlen ženským botami (např. kozačky, lodičky). Zapadá do „soft“ D/s vztahů a vyjadřuje mužskou submisivitu (tedy podřízenost). Od footfetishe se zásadně liší v tom, že muž navíc neobdivuje nohy a punčochové kalhotky (zjednodušeně silonky). Pojmenování odvozeno od francouzského šlechtice de Retifa, autora dílka Božské nožky.

 

Sadismus 
- Potřeba způsobovat druhému bolest, být hrubý, násilnický pro dosažení vzrušení a orgasmu. 

 

Scrotching 
- Asi nejen u BDSM pozitivních a zejména žen oblíbená činnost, a to škrábání nehty do kůže.

 

Snakeplay 
- Jaká si obdoba dogplay a spol. kdy se podřízená osoba spoutá a plazí se před svým nadřízeným.

 

Spanking - "plácání". Vše, co se točí okolo výprasků těmi nejrozličnějšími nástroji, rukou počínaje a např. rákoskou a bičem konče.

Spitting - Plivání, do úst i na tělo

 

Strap on 
- "Soulož" umělým penisem, tzv. "připínákem", ať už do pochvy nebo análu ženy či muže. Dosti žádaná praktika na dominách od submisivních mužů.
 
 
 
 
 
 
T/D (teasing/denial), Orgasm denial - Velmi účinná praktika,která v podstatě znamená sexuální stimulaci otroka a následné odepření jeho vyvrcholení. Praktika může být krátkodobá (jeden den) anebo dlouhodobá.
 

 

Tits torture 
- Mučení prsou, ňader, koz - jak chcete sami. Zahrnuje veškeré praktiky, které se speciálně zaměřují na mučení prsou, bradavek.

 

Trampling 
- Praktika šlapání na tělo podřízené osoby, může se prolínat s fetish praktikami.
 

Wax play 
- Hrátky v BDSM velmi rozšířené, polévání horkým voskem po těle partnera.

 

Whipping 
- Bičování a to výhradně bičíkem (narozdíl např. od spankingu)

 

Bullwhipping 
- Další druh spankingu (výprasku), je prováděn bičem o délce přesahující 2 metry. Název pochází od slova "bullwhip" označující bič pro ovládání dobytka. Tato praktika může být při použití běžného honáckého biče s práskačkou velmi nebezpečná. Třímetrový honácký bič s práskačkou z hedvábí či koňských žíní dokáže proseknout kůži a maso až na kost. Biče pro BDSM hry se vyrábějí na konci s plácačkou a jsou relativně o dost bezpečnější.

 

Worship 
- Uctívání, laskání. Bootworship - bot. Footworship - nohou.